Доставка китайської їжі


Прийом замовлень на доставку відбувається
з 11.30 до 21.00 без вихідних

Замовлення приймаються за телефоном
(093) 23-78-999 (Viber)


Доставку здiйснюэмо безкоштовно на суму замовлення бiльше 1000 грн.
термін - 2 години від моменту прийняття замовлення по телефону з 11.30 до 21.00

( оплата можлива карткою,готiвкою )

Китайська їжа в ресторані «Дю Лонг» - це не просто смачно приготовлена їжа, а справжній витвір кулінарного мистецтва, створений руками досвідченого майстра. Кожна страва має свій неповторний смак і стає втіленням тисячолітніх традицій приготування смачної і корисної їжі, які беруть свій початок з моменту виникнення самої китайської цивілізації.

Сучасна кулінарія Китаю - це сувора відповідність методик та правил в процесі приготування того чи іншого блюда. Відмінною особливістю є той факт, що всі операції виконуються виключно вручну, без використання будь-яких механічних приладів.

Різноманітність інгредієнтів, що застосовуються при створенні китайської їжі, забезпечує широкий асортимент різних страв, які зможуть задовольнити навіть найвишуканіший смак. Тут використовуються овочі, м'ясо свинини або птиці, гриби, морепродукти, а також цілий ряд інших інгредієнтів, які в руках майстрів «Дю Лонг» перетворюються в оптимальне поєднання першокласного смаку і естетично красивого зовнішнього вигляду. Головною «родзинкою» даної кухні є використання всіляких приправ, спецій і соусів, які надають пікантність і додаткові смакові якості будь-якої страви.

Причини популярності китайської кухні в Києві

Процес вживання їжі в Китаї не обмежується звичайним поїданням продуктів - це воістину унікальний ритуал, який супроводжується цілим набором певних правил і норм.

Крім усього іншого, будь-яка страва китайської кулінарії наділена широким набором цілющих властивостей, тому робить позитивний вплив на організм людини. Великий вміст білків, вітамінів і мінералів роблять її не тільки смачною але і корисною. Всі ці фактори стали головною причиною того, що сьогодні китайська їжа Київ є однією з найбільш популярних і затребуваних.

Доставка додому

Досить часто буває так, що для походів в ресторан просто не вистачає часу або сил і тоді на допомогу нашим клієнтам приходить така послуга як доставка китайської їжі по Києву. З її допомогою, ви завжди зможете легко вибрати необхідний набір страв і замовити їх доставку додому в межах міста.

Вся китайська їжа, доставка якої здійснюється рестораном «Дю Лонг», має гарантовано високу якість і приємно здивує вас своїми смаковими властивостями.

Для того, щоб замовити доставку прямо зараз, просто зв'яжіться з нами за телефонами, які вказані на сайті! Ми чекаємо ваших дзвінків!


G Analytics
сайт разработан компанией веб дизайн