Китайський ресторан

Ресторан «Дю Лонг»
(Дев'ять Драконів)

Запрошує Вас відвідати китайський ресторан вищої категорії «Дю Лонг» (Дев'ять Драконів) і отримати насолоду від чудового смаку національної китайської кухні.

Ресторан розташований на двох поверхах двоповерхового особняка початку XX століття і має два великих і три маленьких зали. Загальна кількість посадочних місць - 130 осіб.

Інтер'єр ресторану виконаний в класичному китайському стилі, кожен зал має своє індивідуальне оригінальне оформлення і дизайн. Два малих зали на 10 і 8 місць на першому поверсі обладнані Video і TV.

У великому залі на другому поверсі ресторану одночасно можна розмістити 80 осіб, в малому залі до 20 осіб. Завдяки кількості затишних залів, китайський ресторан «Дю Лонг» є ідеальним місцем для проведення свят, фуршетів, банкетів, «шведського» столу, днів народження, проведення презентацій, зустрічей і прийомів делегацій..

В меню ресторану (більше 250 найменувань) представлені найкращі блюда чотирьох найзнаменитіших і популярних китайських кухонь - Цзян Су, Сі Чуань, Шань Дон і Гуань Дон, що готують кращі кухарі Китаю вищої категорії, також представлені вишукані і екзотичні страви китайської кухні. З давніх-давен китайська кухня користується популярністю у всьому світі, має мільйони своїх шанувальників. Приєднуйтесь і Ви до їх числа.

Китайський ресторан «Дю Лонг» - це те місце, де ви завжди зможете не тільки приємно провести час, але і насолодитися вишуканим смаком і широким асортиментом всіляких екзотичних страв на будь-який смак!


Форма оплати: готівковий, безготівковий розрахунок.

G Analytics
сайт разработан компанией веб дизайн